Wernisaż Grzegorza Gronkowskiego

dentysta bydgoszcz
Wernisaż Aleksandry Fabrykiewicz
12 maja 2017

W dniu 25 listopada w naszej klinice odbył się wieczór implantologiczny połączony z wernisażem grafik Grzegorza Gronkowskiego.
Dzieła tego artysty, pierwszy raz zostały przedstawione szerszej publiczności właśnie w naszej Klinice. Stanowią odbicie prób odnalezienia się we współczesnym zabieganym świecie oraz przełamania własnych barier wstydu i niezrozumienia przez otoczenie.
Nasi Goście byli zachwyceni wielobarwnością i tematyką tych szczególnych prac, które rozświetliły i wprowadziły trochę słońca do jakże późnojesiennego wieczoru.
W trakcie tego spotkania udało nam się również zapoznać naszych Gości z nowinkami z zakresu leczenia implantologicznego a każdy miał możliwość skonsultować swój przypadek z naszymi specjalistami z zakresu leczenia stomatologicznego.
Dodatkowo dla każdego uczestnika spotkania przygotowaliśmy drobne upominki, kupony na darmowe zabiegi higienizacji w naszej Klinice oraz możliwość wygrania nagród specjalnych w naszej loterii, którymi były zniżki na zabiegi stomatologiczne.
Patronem akcji była firma Implacore – wyłączny przedstawiciel światowego lidera implantologii w Polsce Implant Direct.
Wszystko to w otoczeniu wyjątkowej sztuki i przy dźwiękach muzyki na żywo.

Zobacz fotorelację z imprezy