Nasz zespół

Dentysta Toruń
DLA NAS LECZENIE JEST SZTUKĄ. Klinika Medyczna ArtMedica to profesjonalne zabiegi z zakresu stomatologii estetycznej, endodoncji, implantologii i chirurgii stomatologicznej a także pełen zakres porad w dziedzinie psychologii i psychiatrii.

       ArtMedica to Klinika stworzone przez ludzi z pasją, profesjonalistów w swojej dziedzinie, z wieloletnim doświadczeniem w pracy z pacjentami. Ich zaangażowanie i pełna współpraca przekłada się na przyjazną, rodzinną atmosferę i indywidualne podejście do każdego pacjenta.

Damian Dudek


Ukończył Śląską Akademię Medyczną w 2000 r z tytułem lekarza stomatologa. W 2007r. uzyskał tytuł naukowy doktora nauk medycznych oraz dyplom specjalizacyjny w zakresie chirurgii stomatologicznej. Biegły sądowy w zakresie chirurgii i implantologii stomatologicznej. W naszej Klinice zajmuje się chirurgią stomatologiczną oraz implantologią.

Karolina Wałach


Ukończyła Uniwersytet Pavla Jozefa Šafárika w Koszycach w 2013r. W ArtMedica specjalizuje się w stomatologii zachowawczej, endodoncji oraz protetyce.

Magdalena Malczewska


Ukończyła Śląską Akademię Medyczną w 1999r. z tytułem lekarza medycyny. W 2008r. uzyskała dyplom specjalizacyjny w dziedzinie psychiatrii. Ukończyła czteroletnie studia podyplomowe w zakresie Psychoterapii Psychodynamicznej na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. W ArtMedica zajmuje się diagnostyką i leczeniem zaburzeń psychicznych dorosłych.

Paweł Radziejewski


Ukończył Collegium Medicum UMK w Bydgoszczy w 2005r. W 2012r. uzyskał dyplom specjalizacyjny w dziedzinie psychiatrii dzieci i młodzieży. W ArtMedica specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu zaburzeń psychicznych u dzieci, młodzieży i dorosłych.

Marcin Orłowski


Ukończył Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy w 2012r. Aktualnie jest w trakcie szkolenia z zakresu psychoterapii psychodynamicznej w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. Swoją pracę regularnie poddaje superwizji.

Justyna Matuszak


W 2014r. ukończyła Policealną Szkołę Medyczną w Toruniu i po zdanym egzaminie państwowym uzyskała tytuł asystentki stomatologicznej. Dodatkowo jest w trakcie studiów o kierunku psychologia w biznesie na WSB. Asystuje naszym lekarzom we wszystkich rodzajach zabiegów stomatologicznych, starając się zapewnić jak największy komfort pacjentom.

Daria Mądrzejewska


W 2014r. ukończyła Policealną Szkołę Medyczną w Toruniu i po zdanym egzaminie państwowym uzyskała tytuł asystentki stomatologicznej. Asystuje głównie dr D. Dudkowi przy zabiegach chirurgicznych i implantologicznych.

Jadwiga Krokosz


Jako rejestratorka medyczna pracuje od 2006r. W ArtMedica zajmuje się rejestracją pacjentów oraz udziela pomocy i odpowiedzi na wszelkie pytania.