Wernisaż Edgara Jerzego Pilla

dentysta bydgoszcz
Wernisaż Aleksandry Fabrykiewicz
12 maja 2017
implanty toruń
Protezy na implantach
25 stycznia 2018
dentysta bydgoszcz

W dniu 27 października w ramach cyklu spotkań „Medycyna i Sztuka” odbył się w Naszej Klinice wernisaż prac Edgara Jerzego Pilla o znaczącym, także w dziedzinie stomatologii, tytule – „ Części Zamienne”.

Ten wybitny artysta jest absolwentem Wydziału Sztuk Pięknych Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu w zakresie konserwacji i restauracji malarstwa i rzeźby polichromowanej. Ten konkretny wybór kierunku studiów związany był z główną działalnością i pasją Edgara – malarstwem. W swych abstrakcyjnych pracach łączy bowiem wiedzę z zakresu materiałoznawstwa ze znajomością technik malarstwa dawnego. Laureat kilku nagród i wyróżnień, od lat związany ze Związkiem Polskich Artystów Plastyków w Toruniu. Swoje pracy wystawiał również w innych ośrodkach ( np. Wrocław, Opole, Hamburg, Warszawa).

W miniony piątek wnętrza naszej Kliniki tłumnie zapełnili miłośnicy sztuki Edgara aby w ten jesienny wieczór przenieść się w świat magicznej i kolorowej Abstrakcji.

Piękną oprawę kwiatową tak idealnie komponującą się z kolorystyką oglądanych obrazów przygotowała dla nas Szefowa Studia Florystycznego Decofolora Pani Marysia Deręgowska.

Oczywiście, aby tradycji stało się zadość, nie zabrakło naszej loterii z nagrodami. Dzięki uprzejmości Pracowni Protetycznej CAD-DENT jedną z głównych nagród był bon podarunkowy na zabiegi z zakresu stomatologii estetycznej.

Tym razem oprócz bonów na nasze usługi Autor prac przygotował niespodziankę. Do wygrania jako nagroda główna był jeden z jego obrazów.

Wybrane dzieła Edgara J. Pilla można podziwiać odwiedzając naszą Klinikę do końca tego roku.

Serdecznie Zapraszamy!!!

Zobacz fotorelację z imprezy