Medycyna artystyczna

ARTMEDICA


DLA NAS LECZENIE JEST SZTUKĄ. Klinika Medyczna ArtMedica to profesjonalne zabiegi z zakresu stomatologii estetycznej, endodoncji, implantologii i chirurgii stomatologicznej a także pełen zakres porad w dziedzinie psychologii i psychiatrii.

ArtMedica to jedyna placówka w Toruniu , która wystrojem wnętrz nawiązuje do małej galerii sztuki. Naszych Pacjentów przyjmujemy w dwóch , w pełni wyposażonych gabinetach stomatologicznych. Posiadamy profesjonalną salę zabiegową wraz z pokojem wypoczynku dla pacjenta, co pozwala nam wykonywać cały zakres zabiegów chirurgii stomatologicznej i implantologii w pełnej narkozie. Dodatkowo, dzięki pracowni rentgenowskiej wyposażonej w najnowocześniejszy sprzęt do wykonywania zdjęć RTG mamy możliwość wykonania pełnej diagnostyki jamy ustnej zarówno przed jaki i w trakcie i po leczeniu.

Połączenie pełnej diagnostyki w zakresie jamy ustnej oraz doświadczenia i profesjonalizmu naszych lekarzy daje gwarancję wysokiej jakości usług oraz uzyskania możliwie najlepszego efektu estetycznego a dzięki temu pięknego, zdrowego uśmiechu.

Integralną częścią naszej Kliniki stanowi wykwalifikowany zespół lekarzy oferujący pomoc w zakresie psychiatrii, psychologii i psychoterapii zarówno dzieci, młodzieży jak i dorosłych.