Zakres usług

Stomatologia dziecięca

Pierwsza wizyta Dziecka u dentysty może mieć ogromny wpływ na stan jego zębów i poziom higieny w przyszłości. Dlatego tak ważne jest aby młody Pacjent trafił do lekarza który będzie miał odpowiednie podejście do leczenia dzieci. Stomatolog dziecięcy musi być nie tylko doskonałym dentystą, ale i osobą, której Dziecko zaufa. Tacy bez wątpienia są nasi specjaliści, którzy potrafią znaleźć wspólny język z Maluchem i przekonać go, że wizyta w gabinecie stomatologicznym może być prawdziwą przygodą.

Stomatologia zachowawcza

Nasi lekarze dbają, aby leczenie było bezbolesne i odbywało się w przyjaznej atmosferze. Do wypełnień stosujemy najlepszy na rynku materiał kompozytowy dzięki czemu możliwe jest osiągnięcie kształtu i połysku odbudowywanego zęba jak w naturze. Paleta kolorów sprawi że dobierzemy idealnie kolor i jego odcień tak by wypełnienie było niewidoczne na tle innych zębów.

Leczenie kanałowe

Leczenie kanałowe jest nierzadko ostatecznym sposobem na uratowanie przed usunięciem zniszczonego próchnicą zęba. Do leczenia kwalifikuje się m.in. zęby ze stanem zapalnym lub martwicą miazgi. Stany te mogą objawiać się silnym i narastającym bólem zęba oraz jego okolicy. Szybkie i profesjonalne leczenie endodontyczne pozwala wyeliminować dolegliwości i ocalić własny ząb. Leczenie kanałowe wymaga od lekarza umiejętności, doświadczenia, wiedzy i precyzji.

Stomatologia estetyczna / protetyka

Jak wiadomo, atrakcyjny wygląd twarzy ma kluczowe znaczenie dla naszych kontaktów osobistych lub zawodowych. Dzięki wysokim standardom, jakie osiąga oferowana przez naszą klinikę stomatologia estetyczna, umożliwimy Państwu przywrócenie pięknego, szczerego uśmiechu. W ArtMedica korzystamy z najnowocześniejszych rozwiązań, gwarantujących nie tylko piękno, lecz również wytrzymałość, komfort i wygodę.

Chirurgia stomatologiczna

Wbrew powszechnym, powielanym stereotypom, chirurgia stomatologiczna to nie tylko zabiegi usuwania zębów. W ramach tej specjalności wykonywany jest cały szereg zabiegów w obszarze obejmującym jamę ustną i kości szczękowe, w tym zabiegi wspomagające inne dziedziny stomatologii.

Implantologia

Dzięki nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się dziedzinie stomatologii, jaką jest implantologia,  coraz więcej osób zyskuje możliwość uzupełniania swoich braków zębowych i cieszenia się z codziennego komfortu, jaki dają "trzecie zęby" umocowane właśnie na implantach dentystycznych.

Higienizacja jamy ustnej

Zachowanie zdrowych i pięknych zębów przez całe życie jest pragnieniem nas wszystkich. Wiemy, że stan zdrowotny jamy ustnej przekłada się na jakość życia, wygląd estetyczny, a ten z kolei determinuje samopoczucie i uznanie środowiska.

Znieczulenie ogólne - narkoza

W ArtMedica specjalizujemy się w leczeniu zębów w znieczuleniu ogólnym czyli tak zwanej narkozie. Wizyty u dentysty budzą wiele obaw, nawet u dorosłych pacjentów. Dlatego każdy, kto zdecyduje się na leczenie w naszej klinice, ma możliwość poddania się znieczuleniu ogólnemu, które wykonuje doświadczony anestezjolog.

Gabinet psychiatryczny i psychologiczny