Galeria sztuki

Już w starożytności Hipokrates powiedział  - Ze wszystkich sztuk medycyna jest najszlachetniejsza.
 
Jak sama nazwa ArtMedica wskazuje, sztuka jest motywem który znajduje odzwierciedlenie zarówno w naszej pracy jako lekarzy ale także we wnętrzach, w których pracujemy.

Czy zdarzyło się Państwu  w trakcie oczekiwania na wizytę u specjalisty zanurzyć się niezwykły świat sztuki?  Czy nie bardziej motywująca do wizyty kontrolnej jest relaksująca muzyka na żywo umilająca czas? Taką możliwość daje Państwu wizyta w ArtMedica! Nasza poczekalnia dla pacjentów to mała galeria sztuki w której, w trakcie oczekiwania na wizytę, będą Państwo mogli podziwiać dzieła naszych rodzimych artystów. Tych znanych i tych dopiero starających się zabłysnąć.

Naszą ambicją jest stała współpraca ze środowiskiem artystycznym, tak aby wiszące u nas dzieła mogły się zmieniać i zaskakiwać przy każdej wizycie. Chcielibyśmy rozwinąć cykl spotkań autorskich i wernisaży, które stwarzałyby okazję dla naszych pacjentów do poznania artystów i ich najnowszych dzieł. Nie tylko w zakresie malarstwa ale także poezji czy muzyki. 

Na ten moment zapraszamy do podziwiania dzieł Marty Frej, malarki, ilustratorki, znanej z błyskotliwych memów analizujących z przymrużeniem naszą rzeczywistość. Serdecznie zapraszamy do oglądania jej prac w trakcie wizyty.